Tu podaj tekst alternatywny

Inwestycja

Po starannie wybranej lokalizacji poprzez wyselekcjonowanie działki położonej na skarpie w otulinie drzewostanu zaprojektowaliśmy inwestycję idealnie wkomponowującą się w otoczenie. Oferta idealna dla osób, które mają przesyt miejskiego zgiełku.

Lokale

Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim, obejmującym wylane posadzki, tynki, rozprowadzone instalacje, jedno z nowocześniejszych rozwiązań ogrzewania w postaci powietrznej pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym na dwóch kondygnacjach, parapety zewnętrzne i wewnętrzne.

Do każdego z lokali będzie przynależeć ogródek o powierzchniach od 50 ms do 267 m2. Ogródek będzie ogrodzony płotkiem z siatki. Podejście do budynku jak i podjazd wyłożone z kostki polbrukowej.

Całość osiedla będzie zagospodarowana poprzez drogę dojazdową wyłożoną kostką polbrukową, rozmieszczone zostaną lampy solarne jak i wjazd i wyjazd na osiedle będzie zamykany szlabanem do którego każdy z mieszkańców będzie posiadał indywidualny pilot.

Każdy z lokali będzie posiadał swoje niezależne szambo najazdowe, koszt wywozu ok 250zł

Miesięczne koszt użytkowania lokalu to koszt wywozu szamba opłata do wspólnoty mieszkaniowej w kwocie ok 50zł. oraz standardowe koszt zużycia mediów.


Wspólnota mieszkaniowa

W celu zapewnienia lepszego komfortu mieszkańców jak i nadzór nad częściami wspólnymi, zarząd i opiekę nad osiedlem został powierzony dla profesjonalnej wspólnoty mieszkaniowej.


Etap

Na obecnym etapie istnieje możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej co daje Państwu możliwość już od samego początku budowy poczuć się partnerem budowy i mieć wpływ na zastosowane materiały, rozmieszczenie instalacji elektrycznej , instalacji wod - kan, rozmieszczenia ścianek działowych.

Realizowana inwestycja jest finansowana z własnych środków bez udziału banków co przyczynia się do minimalizacji formalności w kwestii przejrzystości zakupu a w szczególności zwiększa bezpieczeństwo zakupu przez Klienta. To bezpieczeństwo transakcji zakupu i zadowolenie Klienta jest dla nas Priorytetem w całym procesie inwestycji. Każdy dom będzie posiadał indywidualny rachunek powierniczy w banku i każdy Klient będzie regulował płatność za dom wpłacając środki do banku a nie na prywatne konto inwestora.

Tu podaj tekst alternatywny

Informacje

Bliższe informacje na www.zielonyzakatek.eu lub bezpośrednio pod numerem telefonu

696 088 726

Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zaoszczędzimy Twój cenny czas i pieniądze, szukając najlepszego rozwiązania z ofert wielu banków.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY 2 % PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO PRAWNYCH.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z postępami prac na placu budowy.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art 66par1 Kodeksu Cywilnego.